Чому закарпатці не зможуть відправляти посилки на Схід?

Опубліковано:

 З 27 листопада державне підприємство “Укрпошта” зупиняє приймання і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як зазначається, рішення прийнято на виконання розпорядження Указу президента про введення в дію рішення РНБО “Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях”, а також Кабінету міністрів “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження”.

Разом з тим “Укрпошта” повідомляє, що у разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають на території, що не контролюються державною владою України, надсилати пошту можна до поштових відділень, що функціонують на підконтрольних українській владі територіях.

“Відправити листа або посилку можна “до запитання”, вказавши після найменування адресата назву населеного пункту, району, області, а також найменування об'єкту поштового зв'язку місця призначення та поштовий індекс”, – йдеться у повідомленні.

“Також відправник має обов'язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім'я та погодити з ним об'єкт поштового зв'язку місця призначення”, – повідомляє прес-служба.

“Укрпошта” також наголошує, що у зв'язку з активним веденням бойових дій не здійснюється приймання поштових відправлень до м. Авдіївка, населених пунктів Тельманівського та Ясинуватського районів Донецької області задля уникнення ризику загрози життю і здоров'ю працівників поштового зв'язку, – пише Економічна правда.


Про Захід