Ужгород, вставай! Перший протест містян проти безладу в міськраді (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 26 листопада небайдужі ужгородці зібралися під Ужгородською міською радою, аби висловити свою позицію щодо повернення на посаду колишнього голови Ужгородської міської ради, Віктора Погорєлова. Спочатку містян було не так багато, але з часом ужгородці підтягнулися на Поштову і загалом зібралося близько сотні людей.

Ужгородці зайшли в міськраду, аби передати Віктору Погорєлову чи комусь із представників міської влади зібрані за відставку міського голови, підписи. Однак на робочому місці не було жодного представника влади, тож громадські активісти склали протокол про відсутність у робочий час посадових осіб на їх робочому місці.

Після того, колона рушила до Закарпатської обласної ради, де в малому залі ОДА зустрілася з головою адміністрації, Василем Губалем та головою Закарпатської обласної ради, Володимиром Чубірком.
Василь Губаль повідомив, що він готовий направити до Президента та Верховної Ради звернення щодо ситуації, яка склалася в обласному центрі та вийти разом з ужгородцями на загальноміське віче. Так обіцяв підтримати звернення і голова обласної ради.

Також голова ОДА закликав активістів вимагати від міських депутатів скласти мандати: “Якщо в них залишився патріотизм до Ужгорода – вони мають це зробити”.

Зійшлися на тому, що разом з представниками громадських активістів сформують текст заяви, яке й відправлять керівництву держави.


Про Захід