У Мукачеві триває “полювання” на номерні знаки

Опубліковано:

 На території Закарпатської області з 19 по 30 листопада 2014 року проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою “Номерний знак”.

Основною метою даного заходу є виявлення фактів експлуатації незареєстрованих транспортних засобів, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів.

Останнім часом все частіше трапляються випадки експлуатації транспортних засобів без номерних знаків або з номерами, що не відповідають вимогам стандартів, з номерами, закритими іншими предметами або забрудненими, – коментує начальник ВДАІ з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району Іван Матіко. – Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч.6 ст 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Державтоінспекція Мукачівщини нагадує всім водіям, що відповідно до санкцій статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на водіїв, які скоїли зазначені порушення, може бути накладено штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за повторне вчинення правопорушенням накладається штраф від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Євгенія Красилинець
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід