Як ужгородці ставляться до повернення у міську владу регіоналів? (Опитування)

Опубліковано:

За блискавичними змінами керівників міста важко встигнути. Дане вуличне опитування кореспонденти Про Захід робили, щоб дізнатися думку ужгородців щодо призначення в.о. міського голови екс-регіонала Богдана Андріїва. А за цей час стало відомо, що суд поновив на посаді знесеного Євромайданом екс-мера Віктора Погорєлова.

Втім. Зважаючи, що результат все одно не змінився – містом знову керують регіонали, гадаємо, актуальності воно не втратило.
Отже, що думають ужгородці про нового в.о.?

Володимир:
“Вважаю, що колишній регіонал не мав ставати мером міста. Невже на цю посаду не знайшлося когось іншого? Звісно, не буду говорити про всіх, але більшість представників цієї партії – люди нечесні. Я сподівався, що після революції їх до влади вже не пустять. А тут бачимо протилежне… Думаю, депутати голосували за гроші”.

Жанна:
“Я зовсім не знаю цього Андріїва, ніколи не чула про нього. Якщо чесно, то і за політикою не дуже стежу. Вони там між собою обирають – кого вигідніше. Більше сказати нічого не можу”.

Юлія:
“Звісно, це погано. Минулого року люди стояли в Ужгороді під ОДА, щоб представники Партії Регіонів забралися з влади, а тепер регіонали повернулися. Не знаю, чому депутати інших партій підтримали його… Значить, було вигідно”.

Антон Петрович:
“Регіонал, однозначно, не мав ставати мером Ужгорода! Я живу тут із 60 років, бачив багато керівників. Найкращий, як на мене, – Ратушняк. Так, у нього багато недоліків, інколи він перегинає палицю. Але в цій людині я бачу задатки великого керівника. Він хотів, щоб місто стало кращим. А про нового в.о. я мало що знаю. Час покаже, хто він такий”.

Галина:
“Ну, що тут казати… Чиновники роблять собі своє, нас ніхто не питає. Так було завжди. Нічого не змінилося”

Микола Петрович:
“Негативно ставлюся… Якщо регіонал – то нічого було призначати мером. Краще б уже був попередній – Щадей. Він хоча б щось робив у місті. Так, молодий і, може, без досвіду, але не мав такої поганої репутації, як регіонали. Про самого Андріїва я раніше не чув, та те, що він мав стосунок до злочинної партії, уже багато про нього говорить”.

Марта Андріївна:
“Мені все-одно, з якої він партії. Я багато років була членом Комуністичної. Ми чесно працювали, не крали, не хитрували. А тепер Компартію змішали з брудом. Кажуть, що всі, хто до неї причетний – злодії і брехуни. Партія ще не вказує на особисті якості людини! Сподіваюся, що він буде хорошим керівником, адже зараз є багато проблем і не час вирішувати на такій посаді свої питання”.

Лілія:
“Не можу багато сказати про нового в.о. мера, оскільки не стежу за процесами, що відбуваються у міській раді. Але думаю, не варто було обирати на цю посаду представника “Партії Регіонів”. Це неправильно”.

Сергій:
“Зважаючи на швидкоплинність політичних процесів в Ужгороді, думаю, не має великого значення, хто зараз мер. Тим більше, що скоро вибори, які дадуть можливість мешканцям міста обрати того кандидата, який буде подобатися їм, а не депутатам на сесії. Сподіваюся, вибори відбудуться вже цієї весни, і все вирішиться”.

Крістіна Гудак, Про Захід

 

 


Про Захід