Європейський молодіжний парламент шукав лідерів в Ужгороді

Опубліковано:

 22–23 листопада студенти факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу взяли участь у конференції Європейського молодіжного парламенту – Україна. Ідеться про освітній проект, який об'єднує 38 національних осередків у країнах Європи.

Метою його діяльності є підвищення рівня обізнаності молоді з питань європейської інтеграції та набуття відповідного навчального досвіду. Академічна частина форму відбувалася на факультеті міжнародної політики, менеджменту та бізнесу.

Конференція об'єднала понад 25 талановитих школярів і студентів молодших курсів для роботи в комітетах, орієнтованих на вирішення різноманітних суспільних проблем. Кожен із 4 комітетів модерував досвідчений тренер з європейської країни.

Вільне і впевнене володіння англійською мовою дозволило студентам – майбутнім міжнародним політологам і перекладачам – спробувати себе в ролі справжніх парламентарів, адже подія включала стандартні етапи сесії ЄМП, серед яких побудова команди, робота в комітеті й Генеральна асамблея.

Кожен з комітетів мав за завдання обговорити питання економіки, політики, екології, культури та суспільного розвитку нашого регіону. Мали обміркувати й застосування власних підходів у дослідженнях, дебатах та процесі демократичного ухвалення рішень стосовно соціально-політичних питань на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Студенти факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу, що брали участь у конференції Європейського молодіжного парламенту – Україна, отримали відповідні сертифікати учасників, набули досвіду в дебатуванні та досягненні консенсусу у важливих питаннях, які обговорювалися в робочих комітетах, структура і загальна спрямованість котрих відповідає аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Враховуючи соціальну спрямованість заходу, його освітньо-виховне та консолідаційне значення для нашої молоді, участь у ньому безумовно виявилася надзвичайно корисною для студентів.

За інформацією Н. В. Пітри,
викладача кафедри міжмовного спілкування та фахового перекладу

молодіжний парламентмолодіжний парламент
 


Про Захід