На Закарпатті обиратимуть кращого студента цього року

Опубліковано:

 Конкурсна шоу-програма “Кращий студент Закарпаття – 2014” відбудеться вже вшосте. Традиційно конкурс присвячений Дню студента проходитиме післязавтра, 27 листопада, о 19:00 годині в ужгородському нічному клубі “Фантом”, – інформує Мукачево. нет. 

На відбір учасників, що відбувся два тижні тому були запрошені студенти всіх вишів Закарпаття. Однак до фіналу вдалось пробратись тільки дев'ятьом.
За словами організаторів, під час конкурсної програми учасники спробують себе у ролі фотомоделі, будуть відповідати на питання ведучих та покажуть свій талант на сцені. Це шоу тільки на перший погляд чимось схоже на конкурс краси, однак насправді “Кращий студент Закарпаття” є змаганням молодих, талановитих та ініціативних людей, які мають свою громадянську позицію та в майбутньому стануть елітою країни.

“Ми відбираємо цікавих, всебічно розвинених, талановитих, яскравих представників студентської молоді і даємо їм можливість розкрити себе з найкращого боку”, – коментує організатор конкурсу Сергій Денисенко.
Отже, претендентами на перемогу у конкурсі “Кращий студент Закарпаття – 2014” є:

 


Про Захід