З 1-го грудня Василя Губаля перевірять згідно закону про люстрацію

Опубліковано:

 Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження, згідно якого визначені строки і уповноважені органи для здійснення перевірки у відповідності до Закону “Про очищення влади” (про люстрацію) посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється Главою держави.

Так, згідно з розпорядженням, перевірка щодо перших заступників та заступників Голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, Генерального прокурора України буде проведена з 24 листопада 2014 року.

А вже з 1 грудня 2014 року має розпочатися перевірка голів та членів національних комісій, що здійснюють державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зв'язку та інформатизації, у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Голови Служби зовнішньої розвідки України, начальника Управління державної охорони України, Глави Адміністрації Президента України, Керівника Державного управління справами.

Також з першого грудня поточного року у відповідності до Закону “Про очищення влади” (про люстрацію) починається і перевірка голів місцевих державних адміністрацій.

Тож в області інспектуватимуть голову Закарпатської ОДА – Василя Губаля.

Визначені структурні підрозділи Адміністрації Президента України, які відповідатимуть за проведення перевірки.

Згідно з Законом “Про очищення влади”, протягом 5-ти або 10-ти років керівні посади не можуть обіймати особи, які займали вищі посади з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року.


Про Захід