Жителі Ільниці матимуть якісну питну воду

Опубліковано:

Третє пленарне засідання 19 сесії облради підтримало депутатський запит Оксани Балоги, Максима Хохлова, Володимира Шкріби, які просять включити питання запуску водогону в селі Ільниця Іршавського району в обласну програму “Питна вода” і передбачити кошти з обласного бюджету на здійснення цих робіт.

“У 2004 році при закритті шахти в селі Ільниця був побудований водогін, який повинен був забезпечити основну частину населення – це близько 6000 жителів питною водою, але в експлуатацію так і не був запущений, – наголошується в документі. – На сьогодні у населеному пункті склалася ситуація залишення населення (967 дворогосподарств) та соціальної сфери села, а це – 4 дошкільні навчальні заклади, в яких виховується 330 дітей, 5 загальноосвітніх шкіл, де навчається 1500 учнів, дитяча школа мистецтв, де займається 300 вихованців без питної води, що у свою чергу є першим кроком до епідемічних ситуацій”.

На ці потреби, як зазначають депутати, необхідно передбачити кошти у 2015 році в сумі 1 млн. грн. за рахунок природоохоронних заходів.

Депутатський запит направлено в обласну державну адміністрацію.

Прес-служба Закарпатської облради


Про Захід