На хімічному факультеті УжНУ обрали Міс та Містера (Фото)

Опубліковано:

 Цього тижня в залі “Ювентусу” було знову гамірно та людно – День першокурсника та “Міс і містер'2014” святкував хімічний факультет.

Традиційно всіх присутніх у залі привітав декан факультету Василь Лендєл. Підкреслив, що вибрати найгарнішу дівчину та наймужнішого хлопця буде складно, адже всі учасники конкурсу гідні перемоги. Василь Георгійович побажав гостям веселого та феєричного вечора, а першокурсникам – вдалої першої сесії.

До вітань долучилася також академнаставник I курсу Іванна Чонка: подарувала першачкам смачний торт, наголосивши, що сесію успішно складе кожен, хто його скуштує.

На сцену поспішили схвильовані першокурсники. Веселі, спортивні, активні, талановиті, розумні, милі, життєрадісні, справжні патріоти своєї держави – саме такими словами характеризували ведучі юних хіміків.

До уваги присутніх запропонували відеоролик про студентське життя, який підготували першокурсники. У концертній програмі взяв участь і зразковий ансамбль танцю “Веселка”, виконавши запальний танок “Тропотянка” та енергійний танцювальний номер “Циганський”.

Конкурсанти радували виходами: спочатку “Представлення”, тоді – “Діловий”. Демонстрували також свої знання та ерудицію, беручи участь в інтелектуальному конкурсі.

Мити пробірки впродовж 5 років навчання, старанно вчитися, радувати наставників і не дружити з фізиками – присягали зі сцени першокурсники.

Наступний вихід – “Патріотичний” – у жовто-блакитних барвах, зі стрічками й прапорами, у військових формах та вишиванках, з хлібом та сіллю на рушнику.

Ліричну пісню про кохання виконав на сцені Макс Грежинець під супровід гітар Олександра Вебера та Миколи Карабінюка. Зануритися у світ палкого східного танцю допомогла присутнім Анастасія Лютницька. Розважали жартами та мініатюрами команда КВН “МОШ”.

Останній вихід – “Вечірній”. Тендітні леді та мужні кавалери подарували залу чарівну атмосферу. Допоки журі оцінювало конкурсантів, визначаючи найкращих, на сцені Анастасія Тимофеєва та Іван Збуринь виконали ніжний вальс. Запальне та пристрасне танго подарували аудиторії Діана Островська та Мілан Мателешко.

Для оголошення результатів запросили декана факультету Василя Георгійовича Лендєла. Титул віце-міс отримала Анюта Дуркот, а віце-містером став Володимир Потураєв. Наймужнішим містером одноголосно обрали Мілана Мателешка, а найкрасивішою коронованою дівчиною стала Інеса Фалес.

Медіацентр УжНУ

 


Про Захід