Тренер “Говерли” мовчить, бо за правду можуть звільнити

Опубліковано:

Гравцям ужгородської Говерли продовжують не виплачувати гроші. Після матчу з Дніпром журналісти запитали у головного тренера ужгородської команди В'ячеслава Грозного, коли його команда востаннє отримувала зарплату і за який місяць, передає Тerrikon.com.

“Якщо я скажу правду, зі мною можуть розірвати контракт. Я не вмію говорити нечесно, а чесно не все можна говорити. Я вчора говорив з Нестором Івановичем – ми добре спілкуємося, і я розумію, що є політичні складові.

Поки нам більше обіцяють, але ми віримо. Я звик, що серйозна людина тримає слово. Нестор Іванович сказав однозначно, що розрахується. Крім Шуфрича, ніхто не хоче дати жодної гривні”, – зауважив Грозний.

Гравці Говерли в програмі Великий футбол також підтвердили інформацію, що їм не виплачують зарплату.

“Коли я востаннє отримував зарплату? Так давно, що я навіть не пам'ятаю. Неправда, що вже почали виплачувати. Таких виплат, щоб я міг сказати, що почали, ще не було”, – сказав Андрій Хомин.

“У нас же теж є сім'ї, треба їх за щось годувати. Нам кажуть: “буде-буде”, але поки тиша”, – заявив Максим Коваль.

“Будемо сподіватися на краще. Звичайно, це нас турбує. Те, що нам обіцяють – ми чекаємо. Наші керівники теж повинні розуміти, що терпіння закінчується. Поки обіцяють”, – повідомив Олег Герасимюк.


Про Захід