Роботу умільців, які приховували цигарки, оцінено по заслузі

Опубліковано:

Цигарка до цигарки, пачка до пачки, дошка до дошки, блок до блока. Всі ці старання працівники Чопської митниці Міндоходів оцінили – склали протокол про порушення митних правил та вилучили тютюнові вироби, а також – пиломатеріали, що використовувалися для переміщення цигарок через митний кордон України.

Як уже повідомлялося, 19 листопада на митному посту “Ужгород” припинено спробу цигаркової контрабанди. На той момент здійснювався підрахунок виявлених тютюнових виробів та документувалось порушення митного законодавства.

Наразі, всі ці процесуальні дії завершено й можна говорити про точну кількість тютюнових виробів, спробу переміщення яких було припинено та особу, що притягується до відповідальності.

Отже, у вантажному автомобілі, що експортував заготовки для піддонів загальною вартістю понад 4 600 євро, було приховано 50 500 пачок тютюнових виробів, зокрема – 14 900 пачок “Прими Срібної Червоної”, 14 400 пачок “Прими Срібної Синьої”, 9 800 пачок “L&M blue label”, 9 600 пачок “L&M red label”, ці цигарки були з акцизною маркою України, а 1 800 пачок “Фэст 7”, які також були серед знайденого асортименту контрабанди, взагалі були без акцизної марки. Тютюнові вироби знаходились в спеціально виготовлених нішах розмірами 105х9х1,3 см вздовж периметру кожної дошки, які були складені одна на одну лицевою стороною.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід