В Україні триває операція – «Павутина»

Опубліковано:

Оперативно-профілактичні заходи, які здійснюються в рамках цієї операції, покликані виявити та запобігти виникненню злочинів і правопорушень у сфері обігу продукції еротичного, порнографічного змісту, в тому числі й, дитячої порнографії, а також протидіяти організованій злочинності, виявляти і знешкоджувати членів злочинних груп та окремих осіб, причетних до виготовлення та розповсюдження забороненого контенту.

У зв'язку з цим працівники міліції проводять моніторинг відкритих телекомунікаційних мереж задля очищення мережі загального доступу Інтернет від ресурсів, через які здійснюється розповсюдження порнографічних матеріалів.

Аналіз засвідчив, що інтернетні спритники демонструють неабияку винахідливість. Заради власного збагачення вони відкрито нехтують вимогами чинного законодавства, утворюючи на території України Інтернет-хостингові компанії, які під виглядом легальної діяльності утримують на своїх майданчиках масиви серверів та мережевого обладнання, яке підтримує роботу світових топ-ресурсів, наповнених контентом з продукцією порнографічного характеру, зокрема й дитячою порнографією.

Під час проведення цієї операції співробітники Свалявського РВ УМВС з'ясували, що деякі користувачі соціальної мережі “ВКонтакті” розповсюджують кінопродукцію з явними ознаками порнографії. За цими фактами проводять розслідування.

Міліція нагадує, що за порушення законодавства у цій сфері передбачено відповідальність у вигляді штрафу або позбавлення волі, пишуть “Відомості міліції”.

Uzhgorod.net.ua

 


Про Захід