«Зоопарк» в Ужгородській міськраді: регіонали повернулися (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 20 листопада, в Ужгородській міськраді вибрали чергового, вже третього, за останній період секретаря міської ради, який також буде виконувати обов'язки очільника міста. Ним став регіонал Богдан Андріїв.

Як повідомляв  “Про Захід”, зранку сесія взагалі не почалася, позаяк правоохоронцям надійшло повідомлення про замінування міськради. Однак, як і варто було очікувати, вибухівку в приміщенні не знайшли, і вже по 12-ій розпочалося засідання.

Спочатку депутати проголосували за відставку Віталія Семаля з посади секретаря міської ради, далі обрали головуючою на засіданні сесії депутата Ольгу Травіну, а одразу потому розпочали голосування за кандидатуру нового секретаря міської ради. У пропозиції міських депутатів як і минулого разу фігурувало тільки одне прізвище: депутати у кількості 32-х осіб висунули кандидатуру Богдана Андріїва.

За реванш регіоналів цього разу відповідальні депутати всіх фракцій і “кольорів”: “за” Богдана Андріїва голосували не лише екс-члени Партії Регіонів, але й всі присутні на засіданні представники “ЄЦ” та “Батьківщини”. Так з “бютівців” не брав участь у голосуванні тільки Василь Гнатків, який покинув засідання. Крім того, не взяв бюлетень і представник “Удару” Ростислав Буланов. Також взагалі не були присутні на засіданні депутати від “КМКС”.

Всього ж виготовили 60 бюлетенів, на руки видали 41. Відповідно 40 депутатів проголосували “за” і один “утримався”.

Таке рішення депутатів викликало чималий ажіотаж у залі: ужгородці кричали “ганьба”, “зоопарк”, свистіли і перекрикували депутатів.

Очевидно депутати добре підготувалися до сьогоднішньої сесії: таку злагоджену і швидку роботу не часто побачиш у міськраді. Стрімко призначили нових заступників: Ольгу Травіну, Івана Волошина. Наступним рішенням Олександра Волосянського звільнили з посади керуючого виконкомом Ужгородської міської ради, натомість призначили колишню заступницю Віктора Погорєлова, Даніелу Геворкян та майже повністю змінили склад виконкому.

Потому активісти Ужгородського Євромайдану, яких довго ігнорували на сесії та ніяк не надавали їм слово, оголосили, що всі порядні люди мають піти з сесії, і покинули зал засідань.

Як тільки депутати почали розглядати питання про зарплати секретаря міської ради та його заступників, Богдан Андріїв оголосив, що Даніела Геворкян відмовилася від усіх надбавок на користь військових 128-ої бригади. Одразу ж таке популістичне рішення підтримав і свіжоспечений заступник Іван Волошин, який пообіцяв відати свої надбавки теж.

Лариса Романюк, Про Захід


Про Захід