У Чопі буде мітинг-реквієм

Опубліковано:

 22 листопада Україна відзначає День пам'яті жертв Голодомору. Але найжорстокіший і найстрашніший – це штучний Голодомор, влаштований радянською владою в Україні 1932 -1933 років. За різними оцінками в результаті цієї нелюдської політики Сталіна, голодною смертю загинуло, за різними оцінками, від 3 до 5 мільйонів чоловік. Пише Мій Чоп

Однієї трагедії голоду достатньо, щоб назавжди засудити сталінізм, режим тоталітарної влади. Людські втрати України під час голодомору 1932-1933 років перевищують усі відомі в новітній історії випадки геноциду.
Закарпаттю в цьому плані пощастило більше. Адже в ці роки Закарпаття належало до складу Чехословаччини. І незважаючи на те, що тут теж українцям не було солодко під чужоземною владою, але принаймні голодом жителів Закарпаття жодна влада не намагалася знищити.
І зараз, ми, разом з усією Україною запалимо свічки пам'яті за наших співвітчизників, які померли від жахливого голодного мору, мору посланого не Богом і неврожайним літом, а організованим Червоною кривавою владою Кремля.

Запрошуємо всіх мешканців міста, прийти 22 листопада о 15.00 год. на мітинг-реквієм, акції присвяченій пам'яті про мільйони невинних життів які померли від жахливого голодного мору.

Мій Чоп


Про Захід