Дві солотвинські родини відмовляються переїхати у Тереблю

Опубліковано:

 В Тячівській РДА відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом в.о. першого заступника голови державної адміністрації Богдана Макусія, за участі завідувача сектору з питань цивільного захисту населення Василя Бокотея, – повідомляє Тyachiv.com.

Найперше учасники обговорили основне проблемне питання робочої зустрічі, яке стосується переселення людей із зони карстових проваль у Солотвині. Як доповів керівники ДП “Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника” Олександр Поштук, по сьогоднішній день дві сім'ї солотвинців, будинки яких знаходяться за 7-10 метрів до зони небезпеки, категорично відмовляються покинути свої будинки та переселитись у виділене для них нове житло в Тереблі.

За наслідком обговорення, членами комісії прийнято рішення звернутись до Солотвинської селищної ради з проханням терміново, протягом поточного тижня, позитивно вирішити дане питання. Запропоновано винайти можливість переселення цих двох сімей на території селища Солотвино.

Відтак начальник Тячівського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій Роман Гудак порушив питання щодо перезатвердження місця для знищення вибухонебезпечних предметів. Також він зауважив, що при формуванні бюджету на 2015 рік у матеріально-технічному резерві необхідно передбачити кошти на оновлення систем оповіщення, які є на території району, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Про Захід