Голова Закарпатської ОДА сподівався на вищу активність виборців

Опубліковано:

У вівторок, 18 листопада, в Закарпатській ОДА приймали членів Моніторингової місії ОБСЄ – Доріна Фазлі та Паолу Маєлі. З головою ОДА Василем Губалем вони обговорили підсумки проведення парламентських виборів на Закарпатті та інші актуальні питання, – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Як підсумував під час зустрічі керівник області, на Закарпатті вибори пройшли, попри загальну напругу в державі, відносно спокійно, мали місце незначні порушення, які, втім, не вплинули на результати волевиявлення закарпатців.

Василь Губаль дав таку оцінку: “Скажу відверто – враховуючи події, які відбуваються на Сході, я сподівався, що явка українців загалом і закарпатців зокрема буде вищою. Утім, сподівання не справдилися. Це, як на мене, серйозний сигнал, й треба працювати так, аби люди довіряли владі і брали участь у виборчому процесі активніше”.

“Що стосується загалом цих виборів, то Закарпаття проголосувало у відповідності з переважними настроями в державі. Перемогли “Блок Петра Порошенка” та інші демократичні сили. Щодо мажоритарних округів, то, як на мене, дуже важливо, що депутатами стали справжні патріоти Закарпаття. Крім того, є краяни, які пройшли за партійними списками, і Закарпаття матиме потужний, так би мовити, підрозділ у Верховній Раді, що належно обстоюватиме інтереси свого рідного краю також у роботі в парламенті” – сказав Василь Губаль.

Представники Моніторингової місії також цікавилися участю і виборах представників національних меншин. Так, Василь Губаль поінформував, що депутатом Верховної ради став Василь Брензович, який представляє угорську громаду – найчисленнішу національну меншину Закарпаття. Відтак учасники зустрічі обговорили інші аспекти соціально-політичного життя краю, зокрема, і пов'язані зі конфліктом на Сході.


Про Захід