Нардепи, бізнесмени, телеведучі – продаються всі!

Опубліковано:

5 листопада в соціальних мережах стартувала благодійна акція “Купи зустріч”. Цього разу організатори вирішили розділити зібрані кошти: половину – для дітей, які проживають у дитбудинках і половину – для військових, що знаходяться у зоні АТО.

За 2 тижні для участь в аукціоні зареєструвалося вже 320 людей. Серед них – чимало відомих закарпатців. Завдяки акції можна купити зустріч із солістом гурту Rock-H Віктором Янцо, телеведучим Михайлом Данканичем, народним депутатам Валерієм Пацканом, волонтеркою Галиною Ярцевою, журналісткою Ольгою Павловою, депутатом Ужгородської міськради Ростиславом Булановим, мером Студентської Республіки Закарпаття Іваном Грабом, бізнесменом Робертом Горватом.

“Нам приємно, що до акції долучаються відомі закарпатці. З їх допомогою ми зможемо зібрати ще більше коштів на благодійність. У мережі вже розпочалися “торги” за лоти, це теж радує. Поки що в аукціоні зареєструвалося понад 300 людей, але оскільки до кінця акції ще більше 2 тижнів, сподіваюся, учасників буде куди більше”, – каже організатор “Купи зустріч” Денис Ман.
“Про Захід”


Про Захід