Закарпатцям пропонують купити зустріч і стати благодійниками

Опубліковано:

 Оригінальна акція “Купи зустріч” доступна для користувачів кількох соціальних мереж. Захід проводиться уже вшосте, однак цього разу кошти, виручені наприкінці, підуть не тільки на потреби дітей з інтернатів, як це було раніше, а й закарпатських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Про це повідомив ініціатор та організатор акції активіст Денис Ман.

“З кожним роком акція набирає обертів. Щоразу маємо збільшення кількості учасників. Бувають “лоти” і покупці з інших областей і навіть з-за кордону. Суть акції в тому, що одні люди виставляють себе у якості лотів, за які, до певного часу, тривають торги. А інші, власне, роблять ставки. Предмет торгу – зустріч з обраною людиною. Той, хто робить найвищу ставку, йде на зустріч з “лотом” (на каву, прогулянку тощо), а кошти перераховує на рахунок. Цього року 50% зібраних коштів підуть на потреби дітей-сиріт, а інші 50% – військовослужбовцям в зоні АТО”, – розповів Денис Ман.

Термін проведення акції:
– з 5 листопада по 5 грудня – проведенння аукціону в групах у соцмережах.
-з 6 грудня по 10 грудня – збір коштів.

У грудні-лютому відбудуться поїздки до дитячих будинків.

Аби взяти участь у акції, необхідно:
1. Бути зареєстрованим (зареєструватися) у соцмережі Фейсбук або Вконтактє.
2. Долучитися до групи “Купи зустріч – цікаві люди” (за адресою у Фейсбуку: https://www.facebook.com/groups/kypu.zystrich/ ) або “Купи зустріч – допоможи тим, хто потребує!” (за адресою у Вконтактє http://vk.com/meetchance_uz).
3. Обрати людину, з якою хотілося б зустрітися.
4. Зробити ставку.
5. Слідкувати за перебігом торгів.

Початкова ставка будь-якого “лоту” – 50 грн. Мінімальний крок підвищення – 10 грн.

На сьогодні серед “лотів” є бігато цікавих і відомих людей: студентів, активістів, волонтерів, журналістів і навіть народних депутатів. “Творити добро просто!”, – впевнені вони і закликають закарпатців долучитися до акції.

Агентство комунікацій ПАЗЛ


Про Захід