Ростислав Буланов: міське безголів’я– це спроба показати, «ко ґазда» в Ужгороді

Опубліковано:

Тривожні події, які склалися навколо Ужгородської міськради, турбують всіх активних ужгородців. Попри те, що майже всі згодні – абсолютна більшість нинішніх міських депутатів не мають продовжувати представляти Ужгород, є також розуміння, що поки не оберуть новий склад міськради, хтось повинен виконувати обов'язки, щоб місто не лишилося некерованим.

Тому спроби “зламати” механізм міськради не можуть не насторожувати. Нині міські депутати не здатні зібратися для засідання, а містом продовжує керувати Віталій Семаль. Який неодноразово наголошував, що не збирається цього робити.

Свою позицію з цього приводу висловив і депутат Ужгородської міськради Ростислав Буланов:

Події, що відбуваються останнім часом, а саме відсутність міського керівництва, – це ніщо інше, як спроба показати, “ко ґазда”, розширити свою сферу впливу.
Що ж відбувається у нашому рідному місті? А відбувається наступне: одна дуже відома закарпатська сім`я вирішила втілити в Ужгороді свої амбіції. Хоче довести, що тільки вони впливають на процеси на Закарпатті, хоча насправді їм плювати на людей та наш край.

І, здається, не випадково робить це саме зараз. Ужгород – на порозі прийняття нового бюджету. Треба вирішувати багато питань, які забезпечують життєдіяльність міста, зокрема, опалення дитячих садочків, шкіл, лікарень; питання водопостачання, безперебійного функціонування транспортної системи Ужгорода в зимовий період і, звісно ж, виплати зарплат бюджетникам.
Щоб все це вирішити, необхідно, аби міська влада працювала у звичайному режимі, а не перетворювала свою діяльність на брудні підкилимні ігри”.

За повідомленням прес-служби Закарпатської обласної партійної організації
Політичної партії “УДАР


Про Захід