В Ужгороді провели психологічний тренінг для дільничних (Фото, відео)

Опубліковано:

Сьогодні, 26 жовтня, в Ужгородському відділі поліції працівники управління превентивної діяльності спільно з психологами, які працюють в ГУНП в Закарпатській області, провели семінар. Зустріч організували для освоєння дільничними навичок, які дадуть їм можливість підвищити свій авторитет серед населення. Під час зустрічі поліцейських Ужгородського відділу поліції та його кущових підрозділів обговорили специфіку спілкування з різними верствами населення, окремо виділили особливості роботи з журналістами та громадськими активістами. Дільничним наголосили, що при роботі зі ЗМІ дуже важливою є оперативність та чіткість наданої інформації, у випадку з активістами – поглиблений аналіз та вивчення питання, з яким вони звертаються.

Заступник начальника Управління превентивної діяльності Вадим Сітало наголосив на необхідності комунікації між дільничними та громадянами. Він загострив увагу на тому, що головним завданням дільничного є не тільки реагувати на правопорушення, а і загалом контроль ситуації на території обслуговування, робота на запобігання злочинності.

“Не будьте сухими до людей! Дільничні повинні проникатися проблемами мешканців району, який обслуговують. Це дозволить контролювати подальший перебіг ситуації, а також стати на заваді розгоранню конфлікту у майбутньому”, – розповів Вадим Сітало. 
Під час наради поліцейські Ужгородщини, Перечинщини та Березнянщини підбили підсумки роботи за 9 місяців, а також окреслили напрям дій на майбутнє. Завтра подібну зустріч проведуть у Мукачеві, потім у Виноградові та Тячеві. Навчання пройдуть всі дільничні області.

Під час тренінгу, який для дільничних провела головний спеціаліст сектору психологічного забепечення поліції Закарпатської області Віолетта Колісник, працівникам поліції запропонували пройти численні психологічні тести, а потім спільно проаналізували їх результати. Спеціалісти націлені допомогти працівникам поліції направити їх природні задатки та сильні сторони у правильне русло та досягнути кращої ефективності у роботі.

Відео Відділу комунікації поліції Закарпатської області

 

Про Захід