Мукачівці голосуватимуть за проекти громадських ініціатив

Опубліковано:

В міськраді відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив (бюджету участі) міста Мукачева. Це наступний етап впровадження бюджету громадських ініціатив у місті Мукачеві і основною метою якого було розгляд поданих проектних заявок та висновків відповідності щодо можливості їх реалізації, а також погодження та допуск до оприлюднення проектів для загальноміського голосування. В роботі комісії окрім членів, які представляють керівництво та структурні підрозділи виконавчого комітету Мукачівської ради, депутатський корпус та керівників громадських організацій, взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому відповідальних за виконання відповідних проектів, представники громадськості а також автори поданих проектів. Кожен автор мав можливість презентувати свій проект, наголосити на основні моменти та довести необхідність і важливість для мешканців міста результатів його реалізації. Крім того, по кожному проекту було заслухано зауваження та пропозиції керівників відповідальних структурних підрозділів виконавчого комітету, депутатів міської ради та громадськості.

В результаті роботи комісії, з 12 поданих проектів, 11 погоджено та допущено до наступного етапу – загальноміського голосування. Один проект, “Питний фонтанчик у парку ім. Андрія Кузьменка” комісією було не допущено до голосування через те що управлінням міського господарства розробляється проектно-кошторисна документація по комплексній реконструкції вищезгаданого парку і не є доцільним та можливим згідно чинного законодавства реалізовувати два окремі проекти на одному проекту. Та ідея проекту щодо встановлення питного фонтанчика в парку є дуже цікавою. У багатьох містах країн Європи це загальноприйнята практика і тому, керівник комісії, перший заступник міського голови Ростислав Федів дав доручення управлінню міського господарства врахувати пропозиції автора при розробці проектно-кошторисної документації реконструкції парку ім. Андрія Кузьменка і передбачити можливість встановлення такого фонтанчика в Мукачеві.

З першого листопада стартує загальноміське голосування за результати рейтингу якого і буде сформовано переліки проектів, які буде включено відповідальними структурними підрозділами для виконання у 2018 році.

Голосування буде проходити з 1 по 15 листопада як в електронному так в паперовому вигляді. Кожен мукачівець може підтримати один великий та один малий проект. Для голосування в електронному вигляді необхідно буде на сервісі http://initiativ.e-dem.in.ua/ пройти ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або БанкIDі обрати ті проекти, які бажаєте підтримати. Для голосування в паперовій формі необхідно буде з паспортом звернутися до спеціалістів ЦНАП, та назвати (вписати) номери одного великого і одного мало проектів у бланк для голосування.

Мукачівська міськрада

Про Захід