Прикордонники затримали браконьєра з рушницею

Опубліковано:

Чого лиш не доводиться виявляти прикордонникам під час виконання завдань з охорони держрубежів. До компетенції Державної прикордонної служби належить значно більший об'єм завдань та повноважень, ніж вважає пересічний громадянин. Окрім боротьби з контрабандою  та нелегальною міграцією, військовослужбовцям доручено охорону та збереження природних ресурсів держави.

 Свідченням тому є вчорашнє затримання на ділянці відповідальності відділу “Стужиця” місцевого жителя, який займався незаконним полюванням у прикордонній смузі. Почувши постріл, прикордонний  наряд, що здійснював патрулювання місцевості, неподалік держрубежу затримав мисливця з рушницею. Той не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу, а також дозволу на полювання. Про факт затримання було повідомлено працівників лісництва та Національної поліції. Браконьєра доставлено до відділу прикордонної служби, де в подальшому його було  притягнуто до відповідальності за статтями адміністративного кодексу 191 ч.1 КУпАП “Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї, бойових припасів” та 202 “Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в'їзду – виїзду”.

 Окрім цього, в діях затриманого вбачаються ознаки правопорушення за ч.1 ст.248 КК України “Незаконне полювання”. Рушницю 16 калібру та патрони до неї вилучено.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Про Захід