У Мукачеві створили «Інклюзивно-ресурсний центр»

Опубліковано:

Рішення про створення Мукачівської міської комунальної установи.

“Інклюзивно-ресурсний центр” Мукачівської міської ради сьогодні прийнято на черговій сесії міськради. Його створено  з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладів, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради   визначено уповноваженим органом управління комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”.

Фахівці закладу проводитимуть  комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблятимуть рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини. Також вестимуть реєстр дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в центрі, надаватимуть консультацій педагогічним працівникам з питань організації інклюзивного навчання.

Мукачівська міськрада

Про Захід