Поліцейські охорони затримали ужгородця, який намагався обміняти фальшиві євро

Опубліковано:

Молодик прийшов до обмінного пункту та передав касиру для обміну 200 євро. Але працівниці довелося викликати поліцію охорони. Жінка діяла згідно з чинним законодавством, адже запідозрила, що євро, які хотів обміняти чоловік, фальшиві.

Сигнал “тривога” на пульт централізованої охорони надійшов в обідню пору. Звернулися по допомогу поліцейських охорони із охоронюваного обмінного пункту, який знаходиться Ужгороді на вулиці Гагаріна. Наряд поліції охорони Закарпаття прибув до об'єкту за лічені хвилини.

На місці події до поліцейських звернулась касир відділення. Жінка вказала на невідомого чоловіка, який, з її слів, намагався провести операцію з обміну іноземної валюти номіналом в 200 євро. Однак, гроші виявилися фальшивими. У свою чергу, 30-річний ужгородець повідомив – він і не здогадувався, що гроші – підроблені. З його слів, купюру він отримав у Мукачеві.

Наразі фальшиву купюру вилучили та направили на експертизу. А чоловіка було доставлено до міського відділку поліції – для встановлення обставин події. Наразі за даним фактом триває перевірка.

Управління поліції охорони в Закарпатській області

Про Захід