На Прикарпатті селяни повстали проти спорудження церкви (Відео)

Опубліковано:

В Оболоні, що на Долинщині Івано-Франківської області, виник конфлікт між єпископом Ужгородським та Закарпатським УАПЦ Кирилом та священиком цієї єпархії Отцем Никоном і громадою села.

Справа в тому, що люди категорично проти будівництва храму на території свого села. А почалося з того, що місцева жителька подарувала Отцю Никому, в миру Івану Бандуровичу, земельну ділянку. Саме на ній Отець Никон і вирішив збудувати храм. Запросив у село єпископа Ужгородського та Закарпатського УАПЦ Преосвященнійшого Кирила і священнослужителів єпархії для освячення місця під майбутній храм, – повідомляє “Версії“.

Люди вийшли під дощ аби перекрити дорогу і не пустити чужинців. Між духовенством і селянами виник конфлікт.

Про те, що відбудеться освячення місця під майбутній храм, Отець Никон повідомив сільського голову заздалегідь.

“Неприємно те, що наш голова сільської ради, попри те, що повідомлення у нього було, але він нікого ні про що не повідомив. Ні люди, ні депутати не були попереджені будівництво храму”, – розповіла Марія Мазуркевич, депутат Оболонської сільської ради.

Депутатів повідомили члени громади села, які дізнались про подію.

“Сільська рада не давала дозволу на будівництво храму”, – зазначив Анатолій Куленич, Оболонський сільський голова.

Наразі на зазначеній земельній ділянці встановлений дерев'яний хрест та два накриття. Під одним імпровізований вівтар із дерев'яним макетом церкви.

 

Про Захід