Яна Садварій запрошує на свій сольний концерт

Опубліковано:

Нещодавно у Закарпатській обласній філармонії відбувся перший сольний концерт співачки, композитора і поетеси, солістки Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Яни Садварій. За 20 років артистичної діяльності її неповторний голос звучав не лише в багатьох куточках України, а й у Словаччині, Чехії, Угорщині, Польщі, Хорватії, Німеччині. Неймовірно проникливо і майстерно виконує вона закарпатські народні ліричні і жартівливі пісні, тужливі балади. Так само професійно володіє академічною й естрадною вокальними манерами, що дає їй змогу виконувати сучасні естрадні пісні та сольні партії у творах різних жанрів, брати участь у масштабних мистецьких проектах філармонії.  

Важливою частиною творчого портрету Яни Садварій є її діяльність як педагога з вокалу – вона вже виховала цілу плеяду талановитих молодих виконавців з усіх куточків Закарпаття (достатньо згадати Ренату Штіфель та Аліну Паш, які вже добре відомі на вітчизняній естрадній сцені) і продовжує займатися зі здібною молоддю в авторській естрадній студії “RENA”. А на додачу вже 25 років Яна Садварій пише поезію і пісні – їх у доробку авторки понад 150.

Перший сольний концерт Яни Садварій мав цілком заслужений успіх. В одній програмі співачка зуміла показати різні грані свого таланту, полонити цікавими інтерпретаціями народних пісень і поділитися власними творами. Тож 29 жовтня співачка знову запрошує своїх шанувальників до Закарпатської обласної філармонії. У програмі  “Ой беру я ягудки” прозвучать закарпатські й лемківські народні пісні, колискові і балади, пісні румунською й іспанською мовами, поезія й авторські твори Яни Садварій. У концерті також візьмуть участь заслужений артист України Олександр Садварій, Катерина Лінтур, оркестр Заслуженого академічного Закарпатського народного хору (керівник – Михайло Бровді). Ведуча – Наталія Делеган. Концерт відбудеться у рамках проекту “Музика вихідного дня”. Початок о 17.00.

                                                    

 

 

 

 

                                                                       Підготувала Таїсія Грись

Про Захід