Бійці закарпатського спецпідрозділу ДФС «Фантом» повернулися із зони АТО

Опубліковано:

Бійці спеціального підрозділу ДФС “Фантом” Іван Порада та Руслан Халахан повернулися додому після чотирьохмісячної ротації з району проведення антитерористичної операції. Працівники органів ДФС Закарпаття виконували завдання з протидії економічній злочинності та контрабанді на лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

Традиційно співробітників зустрів Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області зі словами вдячності за виконаний із гідністю обов'язок, за те, що повернулися додому неушкодженими.

– Мені приємно вітати наших працівників податкової міліції зі щасливим поверненням додому. Дякую їм за гідність та мужність, з якими вони виконують свій конституційний обов'язок на сході країни. Адже належний контроль за переміщенням осіб та упередження незаконного перевезення товарів через умовний кордон, є вкрай важливими в умовах сьогодення української економіки, – зазначив у вітальному слові начальник фіскального відомства Закарпаття.

Варто зазначити, що закарпатські податкові міліціонери, спільно зі співробітниками інших правоохоронних органів, викривають фінансові злочини в зоні АТО, та показують свої професійні якості з найкращої сторони. Зокрема, підполковника податкової міліції Руслана Халахана за сумлінне та зразкове виконання обов'язків у зоні АТО нагороджено Знаком народної пошани “Єдність та воля” від всеукраїнського об'єднання громадян “Країна”, а також Вищим орденом Спілки “За вірність присязі” від ВГО Спілка ветеранів та працівників силових структур України “Звитяга”.

Після короткої відпустки співробітники повернуться до служби в оперативних підрозділах ГУ ДФС Закарпаття. Тим часом в зоні АТО продовжує нести службу ще один працівник ГУ ДФС області. Деякі співробітники пройшли декілька ротацій.

Нагадаємо, що “Фантом” був створений наприкінці січня 2015 року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території на сході України.

ДФС у Закарпатській області

 

Про Захід