Рахівчани збагатили бюджет на понад 63 мільйони гривень

Опубліковано:

Протягом січня-жовтня 2014 року суб'єкти господарювання Рахівського району сплатили 63,6 млн грн платежів до бюджетів усіх рівнів. Це на 9,3 млн грн більше, ніж за 10 місяців минулого року, – інформує ДПІ у Рахівському районі.

Так, до державного бюджету протягом 10 місяців цього року надійшло понад 13,9 млн грн, в той же час місцевий бюджет отримав 49,9 млн грн.

Слід зазначити, що наповненню місцевих бюджетів приділяється велика увага, оскільки кошти з них направляються на розвиток району та забезпечення благополуччя мешканців Рахівщини. Цьогорічні надходження до місцевого бюджету на 9,9% або на 4,5 млн грн перевищили показник січня-жовтня 2013 року. Головним джерелом наповнення місцевої скарбниці традиційно залишається податок на доходи фізичних осіб. Так, протягом 2014 року фактично надійшло понад 34,6 млн грн цього податку.

Фахівці ДПІ у Рахівському районі зазначають, що незважаючи на непросту соціально-економічну ситуацію, бізнес регіону націлений сумлінно та вчасно сплачувати податки.

 


Про Захід