Важкохворі мукачівці отримали майже 9 млн грн на лікування

Опубліковано:

Гроші виділені з міського бюджету завдяки програмі “Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців”, яка діє в Мукачеві вже другий рік поспіль, інформує Мукачівська міськрада.

Щомісяця до Центру надання адміністративних послуг надходить понад двісті заяв з проханням надати підтримку. Допомогу надано 2 259 мукачівцям на загальну суму майже 11 млн. гривень, – повідомив перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів. “Левова частка – це допомога на дороговартісне лікування: складні хірургічні операції, встановлення ендопротезів, металевих ортопедичних пластин, кардіостимуляторів, операції з видалення катаракти, фінансування пересадки органів. На сьогодні такою допомогою скористалося 374 мукачівця на загальну суму 8  млн. 823 тис.  гривень. Допомогають по програмі і містянам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. А учасникам АТО відшкодовують витрати на оформлення документації на отримані земельні ділянки”, – зазначає посадовець.

134 сім'ї отримують допомогу на придбання підгузок. Загалом, виплачено 325 тис.  гривень. Допомогу отримують і особи, які поховали непрацездатних родичів. Цьогоріч таким видом підтримки скористалося 45 осіб на загальну суму 69 тис. грн. З вересня 2017 року до програми додали ще два види допомог, якими можуть скористатися учасники бойових дій. Місто допомагатиме з ремонтом житла, а також відшкодовуватиме витрати на санаторно-курортне лікування. Поки що даними видом допомог скористалися троє учасників бойових дій на загальну суму 30 тисяч гривень.

Про Захід