Ужгородці вимагають повернути «Кірпічку» містянам

Опубліковано:

Сьогодні поряд з озером відбулися збори мешканців кварталу. Люди зібралися, аби обговорити подальший план дій і показати владі, що вони тримають усе під контролем. Під час обговорення також відбувся збір підписів під зверненням до керівництва міста.

Нагадаємо, нещодавно активісти опублікували інформацію, згідно з якою нинішній  орендар території поряд з озером – ТОВ “Ужгород-маркет” має намір забудувати 1/3 частини парку VIP-житлом. Це рівно два гектари території, що в межах вулиці 8 Березня та озера. Інші чотири гектари в принципі не придатні під будівництво через водне плесо та охоронну зону озера орендарі готові повернути громаді. Тобто забудовник пропонує компроміс в якому не має компромісу, суцільне фарисейство.

Тим часом, 17 грудня 2017 року припиняється договір оренди з ТОВ “Ужгород-маркет”. Наразі відповідальність за подальшу долю парку та чи буде продовжено договір оренди лежить виключно на совісті міської ради та міського голови Богдана Андріїва, які зобов'язались відновити парк на площі 8,5 гектарів вільних від будь-якої забудови.

Парк розташований у центрі житлового кварталу, де мешкає понад 7000 ужгородців. Інших зелених зон у межах пішохідної доступності не має.

Про Захід

 

Про Захід