У Мукачеві “накрили” 13 гральних закладів

Опубліковано:

Для документування та ліквідації “тіньового бізнесу”, щодо надання послуг у сфері грального бізнесу правоохоронці Мукачівського відділу поліції разом з працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області провели 13 обшуків. Серед них, три заклади на момент проведення слідчих дій, не працювали, з інших десяти – поліцейські вилучили 33 набори комп`ютерної техніки (монітори, системні блоки), 6 роутерів, 3 касові апарати, 2 мобільні телефони та 1 комутатор.
Під час обшуку у гральних закладах правоохоронці застали адміністраторів та їх клієнтів. Кожний заклад був обладнаний схожим чином.
Усе виявлене майно, вилучене у якості речових доказів, буде відправлено на експертизу комп'ютерної техніки та програмного забезпечення.
Згідно з ч. 1. ст. 203-2 “Зайняття гральним бізнесом” Кримінального кодексу України організаторам закладів загрожує покарання у виді штрафу від 170 тисяч гривень до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання. Слідство у даній справі триває.
Правоохоронці Мукачева наголошують, що робота з виявлення та припинення незаконного грального бізнесу буде продовжуватись до тих пір, поки діяльність мережі гральних закладів всупереч Закону України “Про заборону грального бізнесу” не буде викорінена.

Відділ комунікації
поліції в Закарпатській області

Про Захід