Львів’янин намагався вивезти до Польщі 30 кг бурштину

Опубліковано:

Так, сьогодні вночі, 20.10.2017, водій автомобіля “VW” на литовській реєстрації прямував у Республіку Польщу через митний пост “Рава-Руська”. Для перетину кордону він обрав смугу руху “червоний коридор”. Під час усного опитування заявив про наявність у нього 10 блоків сигарет та надав митну декларацію, в якій заявив відомості про товар – 25 кг бурштину вартістю 1 000 Євро, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Натомість під час поглибленого огляду транспортного засобу митники у спеціально облаштованому сховищі, розташованому у передній панелі приладів автомобіля, виявили необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, жовтого та коричневого кольору різних відтінків, зовні схоже на необроблений бурштин в асортименті, загалом 28,25 кг. Жодних документів, що могли підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у нього товару, громадянин не надав.

         Отже, громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням спеціально виготовленого сховища.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар та автомобіль затримали, їх вартість буде встановлено додатково.

 

Про Захід