Ремонт благоустрою території біля міської поліклініки наближається до завершення

Опубліковано:

На завершальному етапі – роботи з капітального ремонту благоустрою території амбулаторії загальної практики сімейної медицини (міської поліклініки) по вул.Грибоєдова в Ужгороді. З ходом робіт ознайомився напередодні міський голова Богдан Андріїв.

Капітальний ремонт прилеглої території не проводився з часу будівництва міської поліклініки, а це більше 30 років тому. Зараз підрядна організація замінила бетонні тротуарні плити на ФЕМ-плитку, облаштувавши відведення поверхневих вод, замінили бордюри та поребрики, також облаштовують пандус для людей з особливими потребами, проектом передбачено і ремонт підпірних стінок із заміною їх огородження, озеленення території. З міського бюджету на ці роботи виділили понад 1,1 млн.  грн.

Наприкінці минулого місяця тут же, біля міської поліклініки, завершили встановлення нової зовнішньої дренажної каналізації, яка має забезпечити відведення ґрунтових вод, що тривалий період вимивали ґрунти під будівлею. Як ми вже інформували, стара система водовідведення не справлялася зі своїми функціями, ґрунтові води стікали у підвал, відбувався зсув ґрунту, з'являлися тріщини у стінах, через що ремонти приміщень тривалого ефекту не мали.

У планах міської влади – передбачити кошти і на наступний рік, щоб продовжити ремонти внутрішніх приміщень та фасаду медзакладу.

Про Захід