Міський голова Франківська вирішив, що реформи – реформами, але в нас не Америка

Опубліковано:

Сьогодні, 19 жовтня, на засіданні виконкому Івано-Франківської міськради міський голова Руслан Марцінків розкритикував прийнятий Верховною Радою законопроект про медичну реформу.

Під час розгляду питання “Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення “Про затвердження Стратегії розвитку міста Івано-Франківська на період до 2028 року”” доповідач зауважив, що у поняття “комфортного міста” входить поняття комфортної медицини та освіти. Міський голова Руслан Марцінків з ним не погодився, інформує “КУРС”.

За його словами, сьогодні прийнята ота “реформа”. Відчуваю, що грошей на медицину нам не вистачить і будуть ще важкі часи, – зазначив Марцінків. – Завтра медицину в нас заберуть. Так виглядає, що ми тільки пігулки будем виписувати. Але ми не віддамо лікарні. Ті, хто писав реформи, далекі від реальності. В нас не Америка тут.

Також Марцінків зазначив, що не розуміє і освітньої реформи.

“Я не розумію, якщо там передбачена початкова школа, середня… То що, ми сто шкіл маємо побудувати? Най там ухвалять, а ми не будемо спішити виконувати. Влада може помінятися. Все може помінятися”.

Про Захід