У Чопі урочисто почали будівництво нового водозабору

Опубліковано:

Проблема з питною водою, яка гостро стоїть у прикордонному Чопі вже кілька десятиліть, нарешті почала вирішуватися. У міському парку урочисто почали будівництво нового водозабору, який у перспективі забезпечить чистою питною водою мешканців міста.

Фінансуються роботи з міського бюджету та Держаного фонду регіонального розвитку (ДФРР), загальна вартість будівництва становить близько 20 мільйонів гривень, із яких на сьогодні виділені 6 мільйонів. В урочистостях із нагоди початку роботи взяли участь міський голова Чопа Валерій Самардак та голова ОДА Геннадій Москаль (саме Г.Москаль добився виділення фінансування з ДФРР).

– Вода добуватиметься з чотирьох свердловин, спочатку запустять одну з них, а потім решту, – зазначив на відкритті Г.Москаль. – Хочу нагадати, що зараз вода в Чопі подається з Латориці, тому її якість і близько не можна порівнювати з артезіанською. Тут будується сучасний водозабір із бюветом, який облагородить міський парк і приноситиме користь містянам. До речі процес будівництва транслюватимуть чотири веб-камери, тому кожен бажаючий зможе подивитися його через інтернет. Щиро вітаю мешканців Чопа з тим, що їхня багаторічна проблема спільними зусиллями міської та обласної влади нарешті почала вирішуватися.

Про Захід