УжНУ відсвяткував свою 72-у річницю (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 18 жовтня, в Ужгороді відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради, присвячене 72-й річниці створення Ужгородського національного університету. У великому залі ректорату зібралося чимало гостей, серед яких керівники області та міста, представники правоохоронних органів, силових структур, делегації із закордонних вишів, зокрема, Румунії, Польщі, Словаччини, Німеччини, США, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Із вітальним словом звернувся ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка: “Сьогодні нам – 72. Ми живемо в світі невпинних змін, в якому успішним є не той, хто спостерігає збоку, а той, хто є частиною постійного процесу переосмислення здобутого та відкритості до незвичного, нового. Знаємо, що однією із головних умов успіху є здатність до руху з постійним прискоренням. Радий, що Ужгородському національному університету це вдається. Нинішній світ – світ нових можливостей, а УжНУ – університет, відкритий до світу. Сьогодні тисячі студентів саме завдяки УжНУ мають можливість пізнавати світ – фізичний та інтелектуальний. А майже тисяча іноземних студентів відкривають для себе Ужгород і Україну і несуть інформацію про нас у свої далекі світи”.
Володимир Смоланка побажав присутнім сил і енергії, наснаги у викладацькій та науковій роботі, креативності й цілеспрямованості.

Від імені депутатського корпусу Закарпатської обласної ради із 72-річницею з дня створення університету привітав голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. Він побажав колективу УжНУ подальших творчих здобутків та наснаги, зазначивши: “Ви дійсно творите науку і я не побоюся сказати, що Ужгородський національний університет – це наукове обличчя Закарпаття”.

Привітав викладачів та студентів і Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. “УжНУ є справжньою візитівкою нашого міста, а його представники прославляють університет та Ужгород далеко за межами нашого краю. Приємно, що університет розвивається, відкриваються нові факультети, впроваджуються сучасні підходи у навчанні, з кожним роком спостерігаємо збільшення кількості студентів, які прагнуть навчатися саме в УжНУ”, – сказав Богдан Євстафійович.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, високий професіоналізм та з нагоди 72-ї річниці з дня створення Ужгородського національного університету Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради начальнику студентського відділу навчальної частини Ганні Логойді, начальнику центру гуманітарно-виховної роботи Марії Яцьків, доценту кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ганні Мелеганич, начальнику відділу міжнародних зв'язків Оксані Свєженцевій, директору центру інновацій та розвитку Ужгородського національного університету Альоні Юрчук.

Про Захід