Підозрювану у хабарництві буковинську чиновницю, суд відсторонив від посади

Опубліковано:

У Чернівцях суд продовжив термін відсторонення Олени Пушкової від посади керівника відділу охорони культурної спадщини на два місяці. Cьогодні, 18 жовтня, відбулося чергове судове засідання у справі щодо отримання неправомірної вигоди посадовцем міської ради.

Як повідомив адвокат обвинуваченої, прокурор у своєму клопотанні посилався на “кілька моментів, які на його думку дають право суду відсторонити від посади”, повідомляє “Букінфо”.

“Перше – вчинення щодо неї тяжкого злочину. Але в той же час тільки це не може бути підставою для відсторонення від посади, слід враховувати з іншими компонентами. Проте зазначені ризики у клопотанні, з яким прокурор звертається до суду, відсутні”, – сказав захисник обвинуваченої.

За словами адвоката, прокурор посилається на те, що Пушкова може впливати на свідків, коли повернеться на посаду, втім у справі зазначених свідків немає взагалі. 

Після перерви суддя оголосив рішення суду: відсторонити від посади начальника відділу охорони культурної спадщини терміном на 2 місяці, а також призначити досудове розслідування. Наступне судове засідання відбудеться 27 жовтня о 10:30.

Водночас у коментарі журналістам видання Пушкова заявила, що порушена щодо неї справа “повністю замовна”, і всі звинувачення у її бік, на її думку, несправедливі.

Про Захід