Голова облради думає, що екс-секретар Ужгородської міськради Щадей ввійшов у «координати Погорєлова-Ратушянка»

Опубліковано:

Я це не організовував. Мені це не цікаво“, – так в ефірі програми “Про головне” телеканалу “Тиса-1” прокоментував голова обласної ради Володимир Чубірко закиди екс-в.о. мера Ужгорода Віктора Щадея про причетність до кадрових змін в міськраді, – повідомляє uzhgorod.in 

Я думаю, що це всі розуміють, що голові обласної ради це нереально зробити, я не маю змогу впливати на місцеву раду, будь-яку“, – зазначив керівник облради.

Також Чубірко повідомив, що був одним з тих людей, хто в лютому лобіював призначення Щадея на посаду в.о. міського голови. “Ми організували людей для його підтримки. Але ті надії, які покладалися на Щадея не справдилися. Місто як працювало в системі координат Погорєлова-Ратушняка так і працює, як ділилися земельні ділянки, так і продовжилися ділити. Щадей мав ці ганебні вчинки зупинити. Але він увійшов в цю ж саму систему координат“, – вважає Володимир Чубірко.

Як повідомляв Про Захід, Віктор Щадей заявив, що його звільнення організував голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Про Захід


Про Захід