Ужгородські «Карпати» програли на виїзді

Опубліковано:

Учора, 15 листопада, ужгородські гандболістки спробували поборотись за перемогу зі шведським Хоор 65, в першому матчі ІІІ-туру Кубка ЄГФ.

Початок гри виявився вдалим для карпатівок, і хоча вони пропустили першими, проте змогли швидко відквитати, забила із семиметрової відмітки Дар'я Кот.

Далі ужгородки спробували нав'язати свою гру, вдало завершувала атаки Лєбєдєва та Мигович, проте через брак результативних передач, ужгородки, не змогли втримати перевагу в рахунку. А шведки цим скористалися, швидкі переходи після втрати м'яча в атаці, і рахунок виріс на їхню користь. Перша половина гри завершилась за господарями, 15:13.

Друга половина гри пройшла під натиском на ворота української команди. Карпатівкам вдавалось відбивати атаки шведок, але в атаці не змогли реалізувати свої можливості, тому відстань в рахунку зберігалася більше двох м'ячів.

Під завісу матчу, карпатівки частіше помилялися при передачах, тому відставання в рахунку зростало.

Завершився матч на користь шведок 30:21.

Дар'я Кот забивши 12 голів стала кращим бомбардиром матчу, тому і отримала нагороду кращого гравця української команди, вона була нагороджена подарунком від приймаючої сторони, – повідомляє офіційний сайт ГК “Карпати”.


Про Захід