Закарпатця у військовій формі затримано на вокзалі із незаконною зброєю

Опубліковано:

На Головному вокзалі м. Львова мобільна фільтраційна група виявила громадянина з холодною зброєю, оптичним прицілом та тубусами від ручного противотанкового гранатомета.

Увагу правоохоронців привернув молодик у камуфляжному одязі з багажним візком, який перебував у приміському залі вокзалу Львів-Головний. Вказаного громадянина було запрошено до фільтраційного центру для проведення його особистого огляду.

У черговій частині було встановлено особу молодика, ним виявився 32-річний мешканець Закарпатської області. В його багажному візку працівники міліції виявили два багнет-ножі, два тубуси від ручного противотанкового гранатомета РПГ-18 та приціл оптичний СПО-1. Вказані предмети чоловік носив без передбаченого законом дозволу.

“В даний час холодну зброю, тубуси від РПГ та оптичний приціл вилучено. Відносно громадянина відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 263 “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами” Кримінального кодексу України”, – повідомив начальник лінійного відділу на станції Львів полковник міліції Віталій Горський.

Прес-служба УМВС України на Львівській залізниці


Про Захід