В Ужгороді можна побачити 100 фільмів за 100 хвилин

Опубліковано:

Триває Третій всеукраїнський фестиваль екстремально-короткого кіно “100 фільмів за 100 хвилин”. 14 листопада в ужгородському ляльковому театрі “Бавка” відбувся перший показ проекту.

Проект презентує глядачам оригінальний формат короткометражних фільмів, єдине обмеження якого – одна хвилина. Сто сюжетів, сто думок, сто переживань, сто історій для роздумів – таку концентрацію запропонували організатори.

“100 фільмів за 100 хвилин” – це фестиваль екстремально короткого кіно. Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину. Тут було ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно без обмежень за темою, автором та іншими факторами.

В програмі фестивалю: документальний фільм – учасник цьогорічного фестивалю Sundance, роботи титулованих творців старого та нового світу, українські фільми від наймолодших до зрілих кінематографістів. “Сталевий Арні” заспіває усім відомий хіт разом зі своїми колегами по цеху, японський режисер Кого Нада представить фільм про Терренса Маліка, та ще безліч авторських рефлексій на події які відбувалися з нами за останній рік.

Сьогодні в театрі “Бавка” о 20:00 відбудеться другий показ проекту, – інформує “Голос Карпат“.


Про Захід