Як “найздоровіший” факультет УжНУ обирав найспортивнішу пару (ФОТО)

Опубліковано:

 Молодь одягнена у спортивні костюми, напоготові м'ячі та медалі… Ні, ми не на змаганнях, а в залі “Ювентусу”, де свій День першокурсника святкує факультет здоров'я людини. 

На сцену поспішили головні дійові особи вечора – мужні містери та граційні міс – з першим виходом “Представлення” у спортивних костюмах. Допоки конкурсанти готувалися до наступного виходу, до уваги аудиторії представили відеоролик про “найздоровіший” факультет УжНУ. 

Відтак ведучі оголосили про збір коштів, які підуть на допомогу бійцям у зоні АТО, й передали скриньку поміж ряди. 

Тим часом на сцені з'явилися конкурсанти з другим виходом – “народним”. Військові форми додали юнакам мужності, а вишиванки та кольорові стрічки дівчат – особливого шарму. 

Останнім виходом вишуканих леді та кавалерів став “вечірній”, який допоміг глядачам подумки перенестися на світський бал. Прекрасні міс у чудових сукнях та їхні кавалери у шикарних костюмах легко та граційно дефілювали по сцені. 

Після закінчення конкурсу усі учасники були удостоєні певного титулу, проте лідером серед усіх за кількістю стрічок стала пара під номером 8 – Марина Перебзяк і Микола Бородачов. Вони й вибороли звання “Міс і містер ФЗЛ ' 2014”. 

Медіацентр УжНУ


Про Захід