На Тячівщині оздоровлюватимуться діти учасників АТО

Опубліковано:

 Про це т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій повідомив в рамках сьогоднішньої ранкової наради із своїми заступниками та окремими керівниками структурних підрозділів державної адміністрації.

За словами Василя Михайловича, на сьогодні одним з першочергових завдань в районі є соціальна допомога військовим, що служать в АТО та їх рідним. Тому прийнято рішення безкоштовно оздоровити в дитячому таборі дітей мобілізованих на Схід вояків, адже наразі їм особливо потрібні турбота та моральний відпочинок, повідомили у прес-службі Тячівської райдержадміністрації.

Протягом декількох днів спеціалістами державної адміністрації спільно з керівником районного волонтерського центру буде пророблено відповідну роботу, за результатами якої сформують групу з 60-70 дітей, що оздоровляться в “Берізці”. Тут вони отримуватимуть п'ятиразове харчування та цікаве дозвілля, не відриваючись від навчального процесу в школі.

Крім того, керівник району дав доручення спеціалістам управління освіти спільно з керівником дитячого табору “Берізка” вивчити можливість оздоровлення в ньому дітей з Луганської області. Їх перебування в таборі заплановано на наступний заїзд, який припадає на період новорічних свят. Тож юнаки та дівчата зі Сходу матимуть можливість не тільки добре відпочити та оздоровитись, а й ознайомитись із культурою та традиціями Тячівщини.

Панорама Мукачева


Про Захід