В Мукачеві “велосипедні” крадії не відпочивають

Опубліковано:

 За вчинене чоловікам загрожує кримінальна відповідальність.

До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції звернувся мукачівець та повідомив про крадіжку з його дворогосподарства двох велосипедів.

З подібною заявою до міліції за кілька днів звернувся ще один мукачівець, з двору якого невідомі викрали три велосипеди.

Проводячи оперативні заходи та перевіряючи осіб, які в минулому були причетні до скоєння аналогічних злочинів, працівники міліції отримали інформацію про те, що до скоєння серії крадіжок можуть бути причетні троє місцевих жителів. Під час перевірки дана інформація підтвердилася.

Ними виявилися троє непрацюючих місцевих жителів. Чоловіки вже неодноразово мали проблеми із Законом – були судимі за майнові злочини. Підозрювані зізналися у скоєному та розповіли, що в такий спосіб вирішили заробляти собі на прожиття. Викрадене майно відразу продавали за нижчою ціною.

– Уже доведено причетність мукачівців до п”яти крадіжок велосипедів, однак ми продовжуємо перевіряти їх на причетність до скоєння аналогічних крадіжок на території міста та встановлюємо коло потерпілих, які постраждали від їх протиправних дій, – коментує в.о. начальника сектору карного розшуку Мукачівського міськвідділу міліції Василь Карпинець. – Відкрито кримінальні провадження за ознаками ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Євгенія Красилинець
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід