Студентська газета “Погляд” відзначила 15-річчя!

Опубліковано:

В Ужгородському національному університеті – свято! На філологічному факультеті, у прес-клубі молодого журналіста “Медіаперспективи” відзначили 15-річчя студентської газети “Погляд”.

Цей часопис заснували у 1998 році як навчальне видання для студентів-журналістів, а також орган ученої ради УжДУ. За 15 років газета виховала 3 покоління спудеїв: одні на її сторінках “гострили пера”, інші були героями публікацій.
Незмінним головним редактором видання є Володимир Тарасюк, доцент кафедри журналістики. Саме він всі ці роки згуртовує у редакції “Погляду” талановиту молодь.

На святкуванні ювілею було чимало гостей, серед яких студенти та випускники відділення журналістики, викладачі, керівництво університету.
Побував на ювілеї й керівник закарпатської “молодіжки” УДАРу Денис Ман. Він каже, що “Погляд” має важливе значення як у житті студентів-медійників, так у житті цілого університету: “Просто чудово, що вже 15 років у стінах УжНУ існує це видання! Воно дає молодим журналістам можливість вчитися професії, а іншим студентам і працівникам УжНУ дізнаватися про те, що відбувається у стінах альма-матер. Пам'ятаю, як колись брав цю газету на Колегію Всеукраїнської студради, аби показати, що ми теж маємо студентські ЗМІ. “Погляд” – це приклад якісного видання, на якому виросло не одне покоління закарпатських медійників. Сьогодні побажав студентам творчого натхнення і музи, та, звісно, об'єктивності у роботі. Приємно було отримати книгу, яка описує історію часопису”.

“Про Захід”


Про Захід