Рахівщиною керуватиме Віктор Медвідь

Опубліковано:

 У середу, 12 листопада, у Рахівській РДА голови ОДА й облради Василь Губаль і Володимир Чубірко представили нового керівника району – Віктора Медвідя, – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Вітаючи представників Рахівщині, голова ОДА зазначив, що радий перебувати у, певно, найкрасивішому куточку Закарпаття, чиї люди відзначилися і своєю патріотичною позицією. “Я в захваті і від самої Рахівщини, і від її людей” – сказав Василь Губаль.

Спершу керівник області подякував попередниці пана Медвідя Ірині Вербіцькій, наголосивши, що вона взялася до керівництва району в складний час, і не побоялася відповідальності. “Для пані Ірини завжди буде робота на користь району. Зараз же формуємо єдину команду для реформ і вітаємо на посаді голови РДА нову людину, й запрошуємо всіх спільно працювати на користь району і області без політичних акцентів, об'єднавшись навколо інтересів нашого краю”.
Маючи слово перед присутніми на представленні, Віктор Медвідь відзначив: стає до роботи в непростий час і сподівається на підтримку і районної ради і місцевих громад навколо тих задач, які має. Повідомив, що у найближчі дні об'їде весь район і проаналізує роботу передовсім соціальних закладів. “Кадрові зміни будуть, і будуть вони здійснені у тісному спілкуванні з громадою” – сказав Віктор Медвідь.

Міський голова Рахова Ярослав Думин попросив прийняти вітання від своїх колег з міста і сіл району, зауваживши, що усі сподіваються на ефективну співпрацю з РДА, адже тільки разом з місцевим самоврядуванням можна розвивати Рахівщину. Виконувач обов'язків голови Рахівської районної ради Михайло Фірка, своєю чергою, пообіцяв підтримку депутатського корпусу у рішеннях на користь громади.

Голова обласної ради Володимир Чубірко зазначив, що зараз в області формується команда реформ, бо держава потребує змін. “Змінюються підходи до роботи у владі, бо змінюється і сама система – прямуємо до децентралізації. Варто також розуміти, що війна триває не лише на Сході, вона відбувається й тут – війна з бюрократією, з хабарництвом, і я прошу вашої протидії тим явищам, які ганьблять нас”. Також наголосив, що слід поставити край прийняттю рішень винятково з політичних причин і діяти винятково на засадах професіоналізму.

Керівництво області також закликало представників району дбати про потреби захисників держави і родин учасників АТО і поінформувало, що ця діяльність в області відтепер відбувається винятково під контролем громади – створено Раду волонтерів та Комітет солдатських матерів і дружин учасників АТО, й запросив рахівчан до співпраці. Василь Губаль наголосив – необхідно не стояти осторонь, і попросив приділити максимальну увагу підтримці армії й родин учасників АТО: “Вони воюють зараз на Сході, воюють за нас, і ми мусимо щодня це пам'ятати й не зраджувати їх”.

Також керівник області висловився про освітянську галузь, які зараз теж потрібні реформи: на його думку, проводити кадрові зміни там слід лише в узгодженні з громадою – а хоч і чимось подібним на вибори директора сільської школи. І такі підходи слід застосовувати і в інших галузях – вважає голова ОДА. “Ми задекларували європейські цінності, рух до Європи. Там так уже давно працюють. І ми зараз в області розпочинаємо нову процедуру погодження кандидатур на керівництво обласних закладів. І рухаємося до децентралізації влади – не чекаючи, доки в Києві утворять коаліцію і приймуть закони” – сказав Василь Губаль. Він попросив припинити прикру практику, коли в районах керівників освітніх закладів “заганяли” в партії, й наголосив, що всім слід працювати над своїми задачами, а політикою займатися хіба на виборах у кабінці для голосування.

Ведучи мову про майбутню медичну реформу, голова ОДА відзначив, що на Закарпатті, яке має специфіку, у тому числі географічну, це має відбуватися дещо інакше, ніж визначено в Києві, і він не тільки має своє бачення щодо змін у сфері, а й чекає пропозицій від фахівців краю, у тому числі і цього гірського району.
Звертаючись до представників силових структур Рахівщини, голова ОДА акцентував: Мусите ліквідувати так звану “побутову” корупцію, з якою люди змушені стикатися в різних службах краю – від реєстрації автомобілю і до перетину кордону”. “Спростімо людям життя і приберімо ці ганебні явища” – вимагає Василь Губаль. Відтак, перед тим як нового керівника району вітали представники місцевих громад, голова ОДА запросив жителів і владу Рахівщини до співпраці – в інтересах району, області, держави.

ДОВІДКОВО. Медвідь Віктор Васильович народився 1 жовтня 1971 року в м. Рахів Закарпатської області. У 1994 році закінчив УжДУ, здобувши кваліфікацію лікаря. 7 років пропрацював лікарем-урологом Рахівської райлікарні, згодом очолив відділ охорони здоров'я Рахівської РДА. У 2009 році був призначений головою цього ж району, а через два роки повернувся на посаду лікаря-уролога поліклініки Рахівського району. У 2014 році до цього часу працював головним лікарем Рахівської райлікарні. Депутат Рахівської райради. Одружений, виховує сина.


Про Захід