На Ужгородському виконкомі виникла суперечка через «неправильну» огорожу

Опубліковано:

Сьогодні, 12 листопада, на засіданні виконкому Ужгородської міської ради під час розгляду проекту рішення “Про зовнішню рекламу” між присутніми виникла жвавий спір щодо одного з пунктів документу. На засідання прийшли багато представників операторів зовнішньої реклами Ужгорода, тож питання на їх прохання розглянули першим поза чергою.

Йдеться про пропозицію продовжити термін дії дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами до 12.11.2019 року ТОВ “РІ КУБ”, а саме: рекламних щитів розміром 1 м х 2 м, вмонтованих у декоративну огорожу за адресами:
– перехрестя пр. Свободи – вул. Заньковецької – 3 шт.;
– перехрестя пр. Свободи – вул. Швабської – 2 шт.;
– пр. Свободи (навпроти 16 – ти поверхівки) – 2 шт.;
– перехрестя пр. Свободи – вул. Швабської (навпроти ТЦ “Україна”)

Як повідомив заступник голови Громадської ради при Ужгородській міськраді, Олег Пагулич дана компанія 6 місяців не платила оренду плату.Крім того, декоративні огорожі на крузі біля універмагу “Україна”, які начебто належать місту, не мають жодних документів про їх встановлення, а їх спірний зовнішній вигляд не погоджений управлінням архітектури. Тож договір, який був заключний з ТОВ “РІ КУБ”, − недійсний. Олег пагулич відзначив, що на встановлення огорожі дали добро представники колишньої влади задля власних інтересів.

Депутат Юрій Беляков, який також був присутнім на засіданні, наполягав на законності встановлених парканів і, відповідно, на чинності договорів: “Я так званий представник колишньої влади, давайте тоді прийміть рішення про зрізання всіх незаконно встановлених турнікетів у місті.”
У результаті питання не пройшло і було відправлене на довивчення.

 Про Захід


Про Захід