Закарпатська екоінспекція безпідставно нарахувала підприємствам 700 тис грн збитків

Опубліковано:

 Прокуратура області внесла подання начальнику Державної екологічної інспекції в області і за наслідками його розгляду інспекцією вже скасовано 3 розрахунки розмірів збитків, безпідставно нарахованих комунальним підприємствам.
Як повідомила начальник відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері Катерина Фалес: “Йдеться про загальну суму майже 700 тис. грн., які інспекція безпідставно нарахувала КП “Дубівське підприємство по водопостачанню” та Буштинському ВГЖКП внаслідок самовільного використання водних ресурсів за відсутності дозволу на спеціальне водокористування.

Однак, прокуратура встановила безпідставність проведення таких розрахунків інспекцією. У зв'язку з відсутністю у діях посадових осіб згаданих вище підприємств вини у невчасному отриманні дозволів на водокористування, оскільки ними було вжито необхідних заходів для отримання документів, а згідно Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, підприємства не могли зупинити здійснення водопостачання населенню та установам відповідним населеним пунктам”.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід