На Радванському кар’єрі заборонять кататися на ковзанах, а міліціонерів зобов’яжуть передислокуватися до води

Опубліковано:

В Ужгороді заборонять “вихід, пересування та катання по льодовій поверхні на дериваційному каналі, Ужі в межах міста та водоймах по вулицях Загорській та Чурговича, в парку “Перемога” (озеро біля ЗОШ № 15) і на Радванському кар'єрі.
Рішення “про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах міста в зимовий період” розглядатимуть завтра, 12 листопада, на засіданні виконкому Ужгородської міськради.
Крім того, заборонять і підлідний вилов риби на ділянці Ужа на ділянці “район пішоходного мосту “Бордоський” вверх по течії 200 м і вниз по течії 300 м.”
Своєю чергою департамент міського господарства та “Закарпаттяобленерго” зобов'яжуть обладнати вказані місця щитами про заборону підлідного вилову риби, вихід, пересування та катання по льодовій поверхні. До Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області з метою недопущення нещасних випадків звернуться з проханням “наблизити наряди патрульної служби до водних об'єктів.”
Управління освіти зобов'яжуть організувати проведення в навчальних закладах міста уроки з правил поведінки на водних об'єктах в зимовий період, відповідно до програми “Безпека життєдіяльності людини”.
А управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді спільно з департаментом міського господарства вивчатиме питання організації та влаштування на території міста льодових катків (при відповідних кліматичних умовах).

“Про Захід”


Про Захід