11-річний закарпатець став чемпіоном України

Опубліковано:

Цими днями у столиці фінішував ІІІ етап Кубку України з мотокросу, що став кульмінацією регіонального відбору.

Більше сотні найкращих мотоциклістів з усіх областей держави розігрували почесний Кубок у два заїзди, кожен з яких тривав від 8 до 30 хвилин. Учасників поділили на вісім класів — у залежності від віку та кубатури мотоциклів. Закарпаття представляв мотоциклетний екіпаж із Хуста (“Хуст-екстрим”), який у загальнокомандному заліку став срібним призером поєдинку.

Особливо відзначився під час змагань 11-річний мешканець міста над Тисою Едуард Штефуца, який заради престижного трофею боровся з іншими 12-ма фіналістами у класі 65 см. куб. (діти, віком від 9 до 12 років).

– Едуард займається мотоспортом уже вісім років і Всеукраїнський титул чемпіона отримує вдруге, – каже для “Карпатського об'єктива” батько і тренер-наставник мотоцикліста Михайло Штефуца. – Крім того, у цьому році він уже був учасником та переможцем чемпіонатів у Словаччині, Польщі та Білорусі, а ще – успішно подолавши етапи у Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську,став чемпіоном України з кросу-кантрі.

Приємно, що юного закарпатця, після вручення йому почесного Кубку країни, було зараховано до збірної команди України і відтепер він зможе захищати честь держави на європейських та світових мотоциклетних поєдинках.